W 2020 roku funkcjonariuszom Posterunku Policji w Skołyszynie przekazano nowy radiowóz. Oznakowany Hyundai Tucson z napędem 4x4 wyposażony jest w silnik benzynowy 1.6 T-GDI o mocy 177 KM. 50% kwoty zakupu fabrycznie nowego radiowozu, czyli 60 tysięcy złotych zostało sfinansowane ze środków budżetowych Gminy Skołyszyn.

Samochód, który do tej pory służy funkcjonariuszom policji z posterunku w Skołyszynie jest już bardzo wysłużony. Tymczasem ważne jest, aby policjanci pełniący służbę mieli do dyspozycji nowoczesny i niezawodny radiowóz. Jestem pewien, że nowy pojazd będzie im dobrze służył przez kilka kolejnych lat, co przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w Gminie Skołyszyn  – powiedział p. Bogusław Kręcisz, Wójt Gminy Skołyszyn.