Oddano do użytku 422 mb chodnika przy drodze powiatowej Nr 1830 R relacji Lipnica Górna – Lisów – Skołyszyn. Zakres inwestycji obejmował m.in. przebudowę drogi na odcinku blisko pół kilometra w tym budowę chodnika, przepustów i kanalizacji deszczowej. Wykonano także oznakowanie pionowe. Wspólna inwestycja Powiatu Jasielskiego i Gminy Skołyszyn kosztowała 435 685,93 zł. Łączna kwota dofinansowania budowy chodnika z budżetu Gminy Skołyszyn wyniosła 214 690,00 zł.

Celem zadania inwestycyjnego jest poprawa bezpieczeństwa użytkowników drogi powiatowej poprzez podniesienie standardów drogi, a szczególnie poprawa bezpieczeństwa pieszych poruszających się na danym odcinku drogi, od kościoła parafialnego, w stronę cmentarza w Skołyszynie.