Logo Gminy Skołyszyn

Wójt Gminy Skołyszyn na spotkaniu w siedzibie Zarządu Zlewni w Jasle

We wtorek, 10 lutego, w siedzibie Zarządu Zlewni w Jaśle odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządów z terenu powiatu jasielskiego z reprezentantami Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Skołyszyn Bogusław Kręcisz.


 Wody Polskie reprezentowali: dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie Ewa Gołębiowska, dyrektor Zarządu Zlewni w Jaśle Rafał Czech oraz zastępca dyrektora Andrzej Skubisz. W spotkaniu uczestniczyli również kierownicy Nadzorów Wodnych w Jaśle i Dębicy, a także przedstawiciele Działu Utrzymania Zarządu Zlewni w Jaśle.
 

Podczas rozmów podsumowano działania zrealizowane w 2025 roku oraz zaprezentowano plany na rok 2026. Jednym z kluczowych tematów była współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego — w tym możliwość zawierania porozumień na podstawie przepisów ustawy Prawo wodne.

Na zdjęciu widać grupę osób zasiadających przy stole w pokoju o ścianach koloru białego

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe 
aktualności