Logo Gminy Skołyszyn

Stan wdrażania Programu Ciepłe Mieszkanie na terenie Gminy Skołyszyn (luty 2026 r.)

Logotyp programu ciepłe mieszkanie

Gmina Skołyszyn uczestniczy w Programie Priorytetowym Ciepłe Mieszkanie, który jest realizowany ze środków udostępnionych WFOŚiGW w Rzeszowie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji pyłów oraz gazów cieplarnianych poprzez wymianę nieefektywnych źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej lokali mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych na terenie gminy Skołyszyn.

Tabelka z informacji o wnioskach, z kwotą

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe 
aktualności