XXVII Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

24 kwietnia 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbył się XXVII Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. 

Jury w składzie: Monika Twarduś – absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku dyrygentura chóralna, dyrygentka Chóru Soli Deo w Jaśle (I LO w Jaśle), nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Jaśle i Prywatnej Szkole Muzycznej I i II st. w Jaśle oraz Szkole Muzycznej w Rymanowie, Stanisław Mazurek – nauczyciel Społecznego Ogniska Muzycznego w Jaśle i Skołyszynie;  Agnieszka Starzec - nauczyciel SP w Skołyszynie (kategoria wiekowa III i IV) oraz Marta Gąsiorowska - dyrektor GOKiCz w Skołyszynie (kategoria wiekowa I-II) oceniało umiejętności wokalne wykonawców, interpretację, stopień trudności wykonywanych utworów oraz ogólny wyraz artystyczny starszych uczniów ze szkół podstawowych oraz gimnazjalistów.

Jury wyróżniło i nagrodziło:

Kategoria I 

 dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat)

 

Soliści

NAGRODA : Milena Halerz – kl. 0; SP Bączal Dolny /Nauczyciel: Elżbieta Grzywacz 

 

Zespoły

NAGRODA: Zespół „Motylki” (5-latki) - SP Skołyszyn /Nauczyciel: Beata Cetnar

 

Kategoria II

szkoła podstawowa klasy I-III

 

Soliści

 

I MIEJSCE /ex aequo/ 

Gabriela Dzięglewicz - kl. II;  SP  Bączal Dolny /Nauczyciel: Jolanta Rzońca

Emilia Starzec – kl. III, SP Skołyszyn /Nauczyciel: Jolanta Berkowicz

 

II MIEJSCE /ex aequo/ :

Julia Liana– kl. II, SP Skołyszyn/Nauczyciel: Urszula Czerwińska 

Bartosz Rzońca – kl. I, SP Lisów /Nauczyciel: Beata Rogowska

 

III MIEJSCE /ex aequo/ :

Rafał Okarma – kl. III, SP Skołyszyn/Nauczyciel: Jadwiga Stygar

Zuzanna Rak - kl. II, SP Przysieki /Nauczyciel: Krystyna Majka 

  

WYRÓŻNIENIA:

Jakub Ujejski – kl. 0; Przedszkole Bączal Dolny /Nauczyciel: Jolanta Rzońca

 

Zespoły

I MIEJSCE: Zespół z klasy I SP Przysieki / Nauczyciel: Bernadetta Filus

II MIEJSCE: Zespół z klasy I  - SP Skołyszyn /Nauczyciel: Urszula Zabielska

 

Kategoria III

szkoła podstawowa klasy IV-VI

 
 

I MIEJSCE /ex aequo/ :

     Bartosz Klęba – kl. V, SP Harklowa /Nauczyciel: Barbara Łacek

     Natasza Litwa – kl. V, SP Przysieki /Nauczyciel: Elżbieta Pawluś

 

II MIEJSCE:   

      Jowita Duda – kl. V, SP Skołyszyn/Opiekun: Anna Duda

 

III MIEJSCE /ex aequo/ :

     Milena Żabska – kl. IV , SP Skołyszyn/Opiekun: Anna Żabska

     Hanna Chesnokova – kl. IV, SP Kunowa/Opiekun: Magdalena Panfiłowa

 

 

WYRÓŻNIENIA:

Bartłomiej Gryga – kl. V, SP Skołyszyn/Nauczyciel: Urszula Czerwińska 

Joanna Jagielska - kl. IV, SP Przysieki /Nauczyciel: Elżbieta Pawluś

Zuzanna Rewiś – kl. VI, SP Harklowa /Nauczyciel: Barbara Łacek

Natalia Zabawa – kl. V, SP Skołyszyn/Opiekun: Małgorzata Zabawa 

 

Kategoria IV

szkoła podstawowa klasy VII, VIII i III gimnazjum

 

 I MIEJSCE: Alicja Mastej – kl. III gim. Skołyszyn/ Nauczyciel: Urszula Czerwińska

 II MIEJSCE: Oliwia Bylinowska - kl. VII, SP Jabłonica /Nauczyciel: Natalia Szepiecińska

 III MIEJSCE: nie przyznano

 

Pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody uczestnikom konkursu wręczali: Bogusław Kręcisz (Wójt Gminy Skołyszyn), Paweł Gutkowski  (Zastępca Wójta Gminy Skołyszyn), Marta Gąsiorowska (Dyrektor GOKiCz) oraz członkowie Jury.

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi