Wystawa KGW

7 kwietnia w Gminnym Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie  odbyło się otwarcie wystawy rękodzieła i malarstwa członkiń Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Skołyszyn.

Na wystawę swoje prace przekazały członkinie KGW Bączal, KGW w Harklowej, KGW w Kunowej, KGW w Lisowie, KGW w Przysiekach, KGW w Pustej Woli, KGW w Siepietnicy, KGW w Skołyszynie, KGW w Sławęcinie oraz KGW w Święcanach.

Wystawę otworzył Wójt Gminy Skołyszyn Bogusław Kręcisz, który  wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Skołyszyn Dariuszem Łyszczarzem i dyrektor GOKiCz Martą Gąsiorowską na ręce przewodniczących poszczególnych Kół  przekazali podziękowania i złożyli gratulacje wszystkim uczestniczkom. Wernisaż uatrakcyjnił występ Marzeny Sendeckiej, uczestniczki zajęć wokalnych prowadzonych w GOKiCz oraz zespołu "Lisowianki".

Ekspozycję do 15 kwietnia 2019 r. można oglądać w sali wystawowej GOKiCz w Skołyszynie.

 

Obszerna fotorelacja na naszej stronie: http://gokicz.skolyszyn.pl/artykul/506/otwarcie_wystawy_kgw

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi