Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich kadencja 2019 -2024

BĄCZAL DOLNY

Sarnecki Krzysztof - sołtys wsi Bączal Dolny

Rada Sołecka wsi Bączal Dolny:

  1. Dzięglewicz Jacek
  2. Dzieglewicz Tadeusz
  3. Grzywacz Marta
  4. Krzemień Dariusz
  5. Sarnecki Damian
  6. Serwa Bartosz
  7. Strugała Jan
  8. Wadas Andrzej

 

BĄCZAL GÓRNY

Smaś Łukasz  - sołtys wsi Bączal Górny

Rada Sołecka wsi Bączal Górny:

  1. Bienias Andrzej
  2. Bienias Tomasz
  3. Kmiecik Tomasz
  4. Kołodziej Marek
  5. Rutana Tomasz
  6. Wierzgacz Henryk

 

HARKLOWA

Goleń Kazimierz  -  sołtys wsi Harklowa

Rada Sołecka wsi Harklowa:

  1. Gajda Piotr
  2. Gumienny Roman
  3. Halik Witold
  4. Jarek Wacław
  5. Kosiba Jan
  6. Kula Jan
  7. Racławski Stanisław
  8. Stygar Przemysław
  9. Świątek Wiesław
  10. Wieczorek Anna

 

JABŁONICA

Fudała Stanisława  -  sołtys wsi Jabłonica

Rada Sołecka wsi Jabłonica:

  1. Bylinowska Bogumiła
  2. Janusz Zbigniew
  3. Kołodziej Lucyna
  4. Lisek Kazimierz
  5. Marcisz Zofia
  6. Pogorzelski Piotr
  7. Skałba Szymon
  8. Szynal Łukasz

 

KUNOWA

Balwierz Kazimierz  -  sołtys wsi Kunowa

Rada Sołecka wsi Kunowa:

  1. Babuśka Bogusław
  2. Dykla Daniel
  3. Fietko Urszula
  4. Janiszewski Michał
  5. Woźniak Marta
  6. Zięba Małgorzata

 

LIPNICA GÓRNA

Posełkiewicz Danuta - sołtys wsi Lipnica Górna

Rada Sołecka wsi Lipnica Górna:

  1. Hajduk Aneta
  2. Chentosz Piotr
  3. Jurkowska Dorota
  4. Misiołek Artur
  5. Piątek Jadwiga
  6. Wypasek Bogdan
  7. Zborowski Andrzej

 

LISÓW

Dąbrowski Zdzisław - sołtys wsi Lisów

Rada Sołecka wsi Lisów:

  1. Dziedzic Emilia
  2. Furmanek Piotr
  3. Hajduk Stanisław
  4. Kołodziej Jan
  5. Madej Elżbieta
  6. Szański Stanisław
  7. Zięba Jan
  8. Zięba Józef

 

PUSTA WOLA

Maczuga Ryszard - sołtys wsi Pusta Wola

Rada Sołecka wsi Pusta Wola:

  1. Marszałek Józef
  2. Owczarska Barbara
  3. Pietraszek Krystyna
  4. Rozpara Urszula
  5. Stawarski Piotr
  6. Warywoda Katarzyna

 

PRZYSIEKI

Panek Wiesław  - sołtys wsi Przysieki

Rada Sołecka wsi Przysieki

  1. Barzyk Henryk
  2. Danisz Krzysztof
  3. Kuchta Adam
  4. Nabożny Jerzy
  5. Pawluś Marek
  6. Reczek Wiesław
  7. Wilk Wiesława
  8. Wojnarowicz Anna

 

SIEDLISKA SŁAWECIŃSKIE

Goleń Stanisław -  sołtys wsi Siedliska Sławęcińskie

Rada Sołecka wsi Siedliska Sławęcińskie:

  1. Jagielska Irena
  2. Klocek Halina
  3. Przybyłowicz Kazimierz
  4. Szafarz Wiesława
  5. Zając Katarzyna

 

SŁAWĘCIN

Paweł Papciak -  sołtys wsi Sławęcin

Rada Sołecka wsi Sławęcin:

  1. Lechowicz Marzena
  2. Papciak Emilia
  3. Pawluś Katarzyna
  4. Sokołowska Krystyna
  5. Warchoł Roman

 

SIEPIETNICA

Trzeciak Elżbieta - sołtys wsi Siepietnica

Rada Sołecka wsi Siepietnica:

  1. Bochenek Leokadia
  2. Gliwa Stanisław
  3. Gorczyca Lidia
  4. Setlik Jolanta
  5. Ślawski Zbigniew
  6. Trzeciak Adam
  7. Zając Leszek

 

SKOŁYSZYN

Kołodziej Stanisław - sołtys wsi Skołyszyn

Rada Sołecka wsi Skołyszyn

  1. Furmanek Franciszek
  2. Furmanek Stanisław
  3. Janik Maria
  4. Szpak Jan
  5. Warchoł Mieczysław
  6. Zabawa Irena

 

ŚWIĘCANY

Kędzior Sławomir - sołtys wsi Święcany

Rada Sołecka wsi Święcany

  1. Bara Marek
  2. Bielamowicz Przemysław
  3. Gunia Grzegorz
  4. Jarkiewicz Monika
  5. Kosiek Roman
  6. Kuczewski Dariusz
  7. Kuraś Stanisław
  8. Małopolski Stanisław
  9. Nigborowicz Stanisław
  10. Pacher Janusz
  11. Piekarz Henryk
  12. Piękoś Jolanta
  13. Piwowar Radosław
  14. Sokołowski Jacek
  15. Śmigacz Maria
wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi