Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 - wyniki

Wyniki głosowania - gmina Skołyszyn

KomitetLiczba głosówProcent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 125
73,03%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 657
15,35%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 211
4,93%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 121
2,83%
KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 113
2,64%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 35
0,82%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA 17
0,40%
Razem 4 279
100%

Źródło danych: https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/gm/180509

 

 

Nr listy 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

NumerNazwisko i imiona

Liczba głosów 

Skołyszyn
JabłonicaBączal D.

Przysieki

Harklowa

Święcany

Lipnica G.

Lisów

Siepietnica

Kunowa

Siedliska

Pusta Wola

RAZEM

1 BRAUN Grzegorz Michał 39 7 15 25 15 23 3 9 5 9 10 2 162
2 BUCZEK Tomasz Wojciech 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 2
3 BAŃKA Damian 2 0 1 1 0 4 0 1 1 0 0 0 10
4 WOLSKA Violetta Katarzyna 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
5 SOWIŃSKI Wiesław Mieczysław 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 4
6 ZAJĄC Monika Magdalena 2 2 3 0 0 1 0 1 0 0 0 1 10
7 KARDASIŃSKA Marzena 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
8 PROĆ Tomasz Mirosław 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2
9 ZAPAŁOWSKI Andrzej Tomasz 3 0 0 0 1 0 0 0 0 5 0 0 9
10 KORWIN-MIKKE Dominika Maria 3 1 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 9

Razem 52 11 19 31 20 29 3 12 7 14 10 3 211

Nr listy 2 - KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

Skołyszyn

Jabłonica

Baczal D.

Przysieki

Harklowa

Święcany

Lipnica G.

Lisów

Siepietnica

Kunowa

Siedliska S.

Pusta Wola

RAZEM

1 SKIBA Anna Agnieszka 20 3 3 10 8 3 2 4 6 6 5 0 70
2 JURZYSTA Marcin 7 0 2 2 4 0 0 0 1 0 0 0 16
3 OLEKSAK Tomasz Robert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
4 KWOLEK Katarzyna 3 0 0 2 1 1 0 0 0 0 1 0 8
5 KRUKAR Radosław Zbigniew 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GRYCH-BOCHYŃSKA Urszula 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 2 0 5
7 FIC Patryk Beniamin 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 5
8 PROKOPSKA Joanna Maria 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2
9 TERESZKIEWICZ Grzegorz Piotr 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 3
10 SKRZYSIŃSKI Gniewomir Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 3

Razem 38 3 5 15 15 4 2 4 10 6 9 2 113

Nr listy 3 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

Skołyszyn

Jabłonica

Bączal D.

Przysieki

Harklowa

Święcany

Lipnica G.

Lisów

Siepietnica

Kunowa

Siedliska S.

Pusta Wola

RAZEM

1 SIEKIERSKI Czesław Adam 53 11 7 32 39 50 2 23 17 12 19 2 267
2 SKOWROŃSKA Krystyna 13 1 3 17 8 9 0 4 5 1 1 1 63
3 USTROBIŃSKI Marek Jerzy 1 1 1 4 2 3 0 0 0 0 1 0 13
4 JÓZEFOWICZ Maciej Piotr 9 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12
5 FRYDRYCH Joanna Zofia 34 6 8 14 26 40 4 4 9 5 3 3 156
6 BUTRYN Renata Celina 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RZĄSA Marek Zdzisław 14 0 0 0 0 1 0 3 1 1 0 0 20
8 SZKOŁA Józef 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 4
9 ZYCH Barbara 5 0 1 3 2 0 0 1 0 0 0 0 12
10 ŁUKACIJEWSKA Elżbieta Katarzyna 22 1 10 16 26 9 4 11 8 2 1 0 110

Razem 153 22 31 88 103 112 10 46 40 21 25 6 657

Nr listy 4 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

Skołyszyn

Jabłonica

Bączal D.

Przysieki

Harklowa

Święcany

Lipnica G.

Lisów

Siepietnica

Kunowa

Siedliska S.

Pusta Wola

RAZEM

1 PORĘBA Tomasz Piotr 78 23 54 77 79 121 10 28 20 12 21 11 534
2 RZOŃCA Bogdan Józef 278 132 120 303 158 259 44 104 55 47 94 43 1637
3 LENIART Ewa Maria 5 2 3 3 8 3 1 4 1 5 1 0 36
4 PILCH Piotr 2 0 2 2 2 6 1 2 5 2 1 0 25
5 WRÓBLEWSKA Krystyna Małgorzata 0 0 0 1 1 4 1 0 2 0 0 0 9
6 GOŁOJUCH Kazimierz Edward 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
7 PAMUŁA Teresa 2 0 0 0 1 2 0 0 1 1 0 0 7
8 KRUCZEK Stanisław 1 0 0 1 1 0 0 1 1 5 0 0 10
9 KUROWSKA Maria Stanisława 101 68 137 71 94 176 81 51 11 24 27 10 851
10 SAGATOWSKA Janina Zofia 4 1 0 2 2 2 2 0 0 2 0 0 15

Razem 471 226 316 460 346 573 140 190 97 98 144 64 3125

Nr listy 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

Skołyszyn

Jabłonica

Bączal D.

Przysieki

Harklowa

Święcany

Lipnica G.

Lisów

Siepietnica

Kunowa

Siedliska S.

Pusta Wola

RAZEM

1 WISZ Elżbieta Anna 2  2 1 0 0 3 0
 2  0 0  1  0  11
2 PRENETA Paweł Krzysztof 0  1  0  1  2  0  0  0  0  0 1  0  5
3 ITNER Agnieszka 0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  1
4 JASIŃSKI Krzysztof 0  0  0  0  1  1  0  0  0  0  0  0  2
5 OŻÓG Barbara Katarzyna 0  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  0  1
6 PACIOCH Hubert Piotr 0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  0  1
7 JAKOWICKA Zuzanna Katarzyna 0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  1
8 GAWRON Jakub 1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1
9 RŻANY Monika 1  0  0  2  1  0  0  3  0  0  0  0  7
10 TUROŃ Arkadiusz 2  0  0  0  0  2  0  0  0  0  0  1  5

Razem 6  3  1  3  4  8  1  5  0  1  2  1 35

Nr listy 6 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

Skołyszyn

Jabłonica

Bączal D.

Przysieki

Harklowa

Święcany

Lipnica  G.

Lisów

Siepietnica

Kunowa

Siedliska S.

Pusta Wola

RAZEM

1 BOBOLA Alicja Maria 5  2  4  10 4
7
1
2
3
2
 2  2  44
2 MASŁOWSKI Maciej Przemysław 3  0  1  0  3  4  1  0  0  0  0  0  12
3 HELNARSKI Paweł Andrzej 0  0  0  4  0  1  1  3  1  0  0  1  11
4 BARSZCZAK Bartłomiej Mariusz 2  3  0  3  0  0  0  0  0  0  0  0  8
5 BIALIC Dariusz Mieczysław 1  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  0  2
6 NYCZ Ewelina Magdalena 2  0  2  2  0  1  0  1  0  0  0  0  8
7 SABAT Joanna Karolina 0  0  0  1  0  3  0  0  0  2  0  0  6
8 WIKTOR Szczepan Antoni 1  0  0  3  0  0  0  0  0  0 0
 0  4
9 KUCAB Konrad Tomasz 1  0  0  1  0  2  0  0  0  0  1  0  5
10 TARGAŃSKA Magdalena Ewa 2  0  1  4  1  0  1  5  0  2  5  0  21

Razem 17  5  8  28  8  18  5  11  4  6  8  3  121

Nr listy 9 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

Skołyszyn

Jabłonica

Bączal D.

Przysieki

Harklowa

Święcany

Lipnica G.

Lisów

Siepietnica

Kunowa

Siedliska S.

Pusta Wola

RAZEM

1
RYKAŁA Grzegorz Wojciech 3  1 0
0
0
1
0
0
1
0
 0 1
 7
2 ŻÓŁTEK Monika Anna 0  0  2  0  1  0  0 0
 0  0  0  0  3
3 KOTYLAK Piotr Jan 1  0  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  2
4 MICHNO Aneta Joanna 0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  1
5 CZARNEK Marcin Piotr 0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  0  0  1
6 WIESZCZEK Magdalena 0  0  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  1
7 DŁUGOSZ Michał Wojciech 0  0  0  0  0  0  0  0  2  0  0  0  2
8 SZATAN Magdalena Maria 0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0

Razem 4  1  2  0  1  2  0  2  4  0  0  1  17

 

 

Protokół komisji obwodowej Nr 1 w Skołyszynie

Protokół komisji obwodowej Nr 2 w Jabłonicy

Protokół komisji obwodowej Nr 3 w Bączalu Dolnym

Protokół komisji obwodowej Nr 4 w Przysiekach

Protokół komisji obwodowej Nr 5 w Harklowej

Protokół komisji obwodowej Nr 6 w Święcanach

Protokół komisji obwodowej Nr 7 w Lipnicy Górnej

Protokół komisji obwodowej Nr 8 w Lisowie

Protokół komisji obwodowej Nr 9 w Siepietnicy

Protokół komisji obwodowej Nr 10 w Kunowej

Protokół komisji obwodowej Nr 11 w Siedliskach Sławęcińskich

Protokół komisji obwodowej Nr 12 w Pustej Woli

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi