Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

13 stycznia na terenie naszej gminy odbędzie się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny sztab WOŚP mieścił się będzie w Szkole Podstawowej w Skołyszynie. Od 8:00 do 16:00 trzydziestu  wolontariuszy będzie kwestowało w Skołyszynie, Lisowie, Sławęcinie, Przysiekach, Harklowej, Grudnej, Siepietnicy, Święcanach i Bączalu.  W tym roku celem zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 Dodatkową atrakcją Finału w Skołyszynie będzie  przejażdżka konna na koniach ze stajni Fantazja, z której można będzie skorzystać na placu przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Skołyszynie w godz. 13:00 do 15:00.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Skołyszyn do wsparcia idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każda złotówka wrzucona do puszki zasili konto fundacji WOŚP. Pomagajmy! – Pomaganie jest dziecinnie proste!!!

 

Agnieszka Hajduk

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi