Warsztaty dla dzieci i rodziców

W ramach projektu "NASZA NIEPODLEGŁA GMINA SKOŁYSZYN" Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie zaprasza  5 listopada 2018 roku (godzina: 17:30-18:30) na rodzinne warsztaty plastyczne.

Czy patriotyzm to tylko pola chwały i przelana krew? Nie. To również dbanie o swoją "Małą Ojczyznę". Dlatego też w GOKiCz w Skołyszynie zorganizowane zostaną patriotyczne warsztaty ekologiczne dla dzieci (2-6 lat) i ich rodziców/opiekunów. Podczas warsztatów rozmawiać będziemy o dbaniu o nasze środowisko i szanowaniu naszej Ojczyzny. Dzieci wraz z rodzicami malować będą ekologiczne torby w patriotyczne wzory. Warsztaty poprowadzi Kacper Kasprzycki z Galerii Księżyc.

Zapraszamy rodziny (rodzic/opiekun + dziecko)

Zgłoszenia: 13 449 10 17; gok@skolyszyn.pl

Liczba miejsc ograniczona!

Projekt realizowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi