Wakacje w Skołyszynie!

 Wakacje spędzone w swojej miejscowości - nie muszą być nudne! Przekonali się o tym wszyscy, którzy już w lipcu skorzystali z oferty Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.

Od początku lipca GOKiCz w Skołyszynie organizuje codziennie zajęcia dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Dzieci uczęszczające na zajęcia wakacyjne sprawiają, że w GOKiCz w Skołyszynie jest gwarno i wesoło. Uczestnicy mają czas na rozwijanie zdolności plastycznych, gry ruchowe oraz zabawy integracyjne.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wycieczki dofinansowane przez Wójta Gminy Skołyszyn z funduszy Gminnego Programu Profilaktyki  i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dzieci uczestniczyły w przejeździe Bieszczadzką Kolejką Leśną. Odbyły się wycieczki do Rabkolandu, kina Farys w Bieczu oraz Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W ramach zajęć wakacyjnych w lipcu organizowano również warsztaty w bibliotece, zajęcia plastyczne, naukę tańca, warsztaty wokalne, zabawy na świeżym powietrzu, gry sprawnościowe oraz spotkanie z policjantem.

 

 Dołącz do nas!

 Zapraszamy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w bezpłatnych wakacyjnych cyklach zajęć: „Wokalne poniedziałki”, „Wtorki ze sztuką”, „Roztańczone środy”, „Czwartkowe inspiracje” i „Warsztaty w bibliotece”. W czasie wakacji oferujemy również gry planszowe, piłkarzyki i bilard. Zapraszamy także do odwiedzania biblioteki i czytelni oraz korzystania z bezpłatnego dostępu do Internetu.

 

Spotkania:

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa (Skołyszyn )

                                            – codziennie,  od poniedziałku do piątku; godzina 14.00.

Filia w Harklowej  – wtorek: godzina 13.00.

Filia w Święcanach – środa: godzina 13.00.

 

szczegółowy harmonogram zajęć i wyjazdów:   http://gokicz.skolyszyn.pl/artykul/410/wakacje_w_skolyszynie

 

GOKiCz Skołyszyn

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi