Uczniowie Gimnazjum w Święcanach w gronie laureatów!!!

Rok 2018/2019 przyniósł kolejne sukcesy w konkursach przedmiotowych z języka niemieckiego, z których dumna jest dyrekcja, kadra nauczycielska i uczniowie Gimnazjum.

Tytuł laureata Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie zdobył Wojciech Lupa, uczeń klasy trzeciej,  zajmując jedno z czołowych miejsc na liście zwycięzców etapu wojewódzkiego. Warto wspomnieć, że jest on jedenastym uczniem święcańskiej placówki, który wpisał się w poczet laureatów i finalistów tego prestiżowego konkursu.

O wysokim poziomie znajomości języka niemieckiego wśród uczniów oraz ich profesjonalnym przygotowaniu świadczą także wyniki w konkursach powiatowych.

W Powiatowym Konkursie  Języka Niemieckiego „Du bist dran”,  rokrocznie organizowanym przez I LO w Jaśle, tytuły  laureatów uzyskali uczniowie: Wojciech Lupa i Paulina Niziołek.

Uczniów do konkursów przygotowała nauczycielka języka niemieckiego mgr Jolanta Żychowska.

 

Jolanta Żychowska

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi