Sukcesy uczennic ze Szkoły Podstawowej w Skołyszynie!!!

Czas konkursów przedmiotowych zakończył się. Wielu zdolnych uczniów ze szkół w naszej gminie próbowało swoich sił w różnych dziedzinach.

Skołyszyn może pochwalić się osiągnięciami dwóch uczennic: Martyny Furman-Kuraś z kl. VIIIa oraz Amelii Dykas z kl. VIIa, które przeszły eliminacje szkolnego szczebla konkursu z języka angielskiego. Uzyskując wysokie wyniki zapewniły sobie awans do etapu rejonowego.

Warto nadmienić, że celem konkursu jest wspieranie i rozwijanie uzdolnień i zainteresowań  uczniów szkół podstawowych w zakresie j. angielskiego. Uczniowie pogłębiają również swoją wiedzę o geografii, kulturze, historii i życiu codziennym mieszkańców krajów anglojęzycznych. Poprzez udział w konkursie tworzy się również możliwość współzawodnictwa pomiędzy uczniami i szkołami, a także propaguje się ideę wspierania uzdolnień.

 Dodatkowo Martyna Furman-Kuraś dostała się również do etapu rejonowego z matematyki.

Nauczyciele  oraz koledzy i koleżanki ze Szkoły Podstawowej w Skołyszynie mocno kibicują dziewczynkom i życzą im powodzenia w nadchodzącym etapie rejonowym.

 

SP Skołyszyn

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi