Smerfastyczny Bal Karnawałowy

W niedzielny wieczór, 27 stycznia 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbył się "Smerfastyczny Bal Karnawałowy".

 Deszcz baniek mydlanych, wystrzałowe konfetti oraz rozpylacz śniegu to tylko wybrane atrakcje wieczoru. W zabawie udział wzięły dzieci uczęszczające na zajęcia prowadzone przez GOKiCz oraz ich rodzeństwo i znajomi.

Dzieci w kolorowych przebraniach bawiły się razem ze Smerfetka i Lalusiem (Kinder SID).  Były gry, konkursy i zabawy z  chusta animacyjną. Nie zabrakło również tradycyjnych zabaw i tańców. W trakcie balu swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia gimnastyki artystycznej (prowadzone przez panią Sylwię Kilar) oraz "Świetliki" (przygotowane przez panią Urszulę Czerwińska).

 

Więcej zdjęć z imprezy znajdziecie Państwo na naszej stronie: http://gokicz.skolyszyn.pl/artykul/481/zabawa_karnawalowa

 

GOKiCz w Skołyszynie

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi