Połączy nas pasja czytania

W Skołyszynie powstanie  Dyskusyjny Klub Książki 

Pomysł na Dyskusyjne Kluby Książki powstał 2006 roku w krakowskim Instytucie Książki. Inspiracją była brytyjska idea reading clubs - wspólnego czytania i rozmowy o książkach. Idea spotkań miłośników książek bardzo szybko przyjęła się w całej Polsce. Obecnie w naszym województwie działa ponad czterdzieści DKK skupiających młodzież i dorosłych.

Dyskusyjne Kluby Książki to doskonały sposób na poznanie nowych znajomych oraz świetna zabawa dla osób, które lubią czytać i rozmawiać o książkach. Klubowicze na spotkaniach podczas luźnej rozmowy dzielą się swoimi wrażeniami z przeczytanej lektury, nie musza prowadzić poważnych dyskusji literackich ani znać się na literaturze. Projekt oparty jest bowiem na założeniu, że czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze można zawsze, nie tylko będąc jej znawca czy krytykiem.

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie zaprasza wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Dyskusyjnym Klubie Książki na pierwsze spotkanie - 10 maja 2011; o godzinie 17.00.

Szczegółowe informacje udziela:

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie, tel. 013 449 017, e-mail: biblioteka@skolyszyn.pl

 

Autor: Marta Gąsiorowska


wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi