OSTRZEŻENIE 3.STOPNIA SILNY WIATR

Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego w Skołyszynie przekazuje komunikat IMGW dot. silnego porywistego wiatru. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do komunikatów oraz poztępować zgodnie z zaleceniami ujętymi w zakładce "Bezpieczeństwo" na stronie Gminy.

Obszar: Beskid Niski i Bieszczady
Przebieg: Obserwuje się porywy wiatru do 110 km/h (Dukla).
Prognoza: Wieczorem i w nocy prognozuje się porywy miejscami do 140 km/h, a wysoko w górach do 160 km/h. Od godzin porannych siła wiatru będzie stopniowo słabnąć.
Uwagi: Komunikat przygotowano na podstawie danych z systemu telemetrii i obserwacji systemów detekcji atmosfery. Lokalnie zjawiska mogą mieć inny przebieg niż opisany.
Czas wydania: 2017-12-11 14:44:00
Synoptyk IMGW-PIB: Tomasz Knopik
Biuro: Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

wiadomość dodana przez: Stanisław Święch

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ZGDW ARKA-vet


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi