Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn

W dniu 31 stycznia 2019r. na sali gimnastycznej w Skołyszynie odbył się Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn dla dzieci z rocznika 2007 i młodszych. W turnieju uczestniczyło 6 zespołów składających się z chłopców i dziewcząt reprezentujących Szkoły Podstawowe z Harklowej, Przysiek, Skołyszyna, Lisowa, Święcan i Bączalu Dolnego. Przybyłych sportowców, opiekunów i rodziców powitał Dyrektor Szkoły w Skołyszynie, a oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Zastępca Wójta Pan Paweł Gutkowski życząc wszystkim uczestnikom dobrej zabawy, udanych akcji i pięknych goli.

Turniej rozgrywany był na zasadach każdy z każdym. Zespoły rozegrały łącznie 15 spotkań. Po zakończeniu rozgrywek komisja sędziowska podała oficjalne wyniki turnieju (organizatorzy i sędziowie : Pan Grzegorz Piotrowski i Pan Bogusław Byczek) .

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1 m. SP w Skołyszynie

2 m. SP w Bączalu Dolnym

3 m. SP w Święcanach

4 m. SP w Lisowie

5 m. SP w Przysiekach

6 m. SP w Harklowej

Oficjalnego zakończenia zawodów dokonał Wójt Gminy Skołyszyn Pan Bogusław Kręcisz, który podziękował wszystkim uczestnikom za udział w turnieju oraz gratulował osiągniętych wyników. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody (piłki do gier zespołowych),  a wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale.

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi