Kto Ty jesteś? - zapraszamy na dyskusje o patriotyzmie z Joanną Olech

26 września br. w Gminny Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie, w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, odbędzie się spotkanie z Joanną Olech.

Joanna Olech - pisarka i ilustratorka, krytyk literacki, juror konkursów literackich i ilustratorskich. Swoje teksty publikuje w "Tygodniku Powszechnym", "Rzeczypospolitej" i „Gazecie Wyborczej”. Autorka rewelacyjnej Dynastii Miziołków.

Za teksty książek i ilustracje zdobyła wiele nagród i wyróżnień, m.in. nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego, nagrodę specjalną Polskiej Sekcji IBBY; wyróżnienie w zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek konkursie na Najpiękniejsze Książki Roku.

 

UWAGA:

Na spotkanie szczególnie zapraszamy czwartoklasistów wraz z opiekunami. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy chętnych uczestników o wcześniejsze zgłaszanie udziału w spotkaniu (tel.: 13 449 10 17 lub gok@skolyszyn.pl).

 

GOKiCz w Skołyszynie

 

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi