krótsze studia - spotkanie w Skołyszynie

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące programu „Potwierdzenia efektów uczenia się” Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Spotkanie, które poprowadzi dr inż. Izabela Cichocka, pełnomocnik programu PEU w rzeszowskiej uczelni, odbędzie się 7 lutego 2017 r. o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie. Nad wydarzeniem patronat honorowy objął Wójt Gminy Skołyszyn — Zenon Szura.

Program „Potwierdzenia efektów uczenia się” (PEU) pozwala osobom z doświadczeniem zawodowym, ukończyć studia w krótszym niż dotychczas czasie. Program ten jest więc szansą przede wszystkim dla tych osób, które z różnych życiowych powodów nie mogły podjąć studiów, lecz musiały szybko rozpocząć pracę. Takie osoby często posiadają wiedzę praktyczną, którą wykorzystują na co dzień niezwykle sprawnie, ale nie mają szans na awans ze względu na brak dyplomu. Jeśli zdecydują się na przystąpienie do programu i udowodnią swoje kompetencje, dzięki czemu zostanie im zaliczona duża część przedmiotów, mogą uzyskać tytuł licencjata z reguły już w półtora roku, tytuł inżyniera – w dwa lata, a tytuł magistra – zaledwie w ciągu jednego roku.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych 7 lutego 2017 r. o godz. 16.00 do Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie, Skołyszyn 283.

Więcej o programie potwierdzenia efektów uczenia się w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie dowiecie się na stronie uczelni.

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ZGDW ARKA-vet


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi