Komunikat dotyczący zbiórki zużytych opon

Zbliża się okres wymiany opon w samochodach, a wraz z nim problem podrzucania wbrew obowiązującym przepisom przy pojemnikach na segregację czy w lasach zużytych opon.

Przypominamy, że wymienione opony należy pozostawić w zakładach wulkanizacyjnych lub raz w roku oddać do 2 szt. opon  nieodpłatnie i na zasadach w dniu zbiórki ogłoszonej w harmonogramie.

Gmina Skołyszyn ponosi koszty sprzątania, transportu i utylizacji podrzucanych opon co w konsekwencji również przekłada się na wysokość stawki opłaty dla wszystkich mieszkańców naszej gminy.

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi