Ferie 2017 w GOKiCz

O tym, że ferie  spędzone w swojej miejscowości - nie muszą być nudne przekonali się wszyscy, którzy skorzystali z oferty Gminnego Ośrodka  Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.

Między 16 a 27 stycznia, GOKiCz w Skołyszynie organizował codziennie zajęcia dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Dzieci uczęszczające na zajęcia feryjne sprawiły, że w GOKiCz w Skołyszynie oraz w filiach w Harklowej i Święcanach było gwarno i wesoło. Uczestnicy mieli czas na rozwijanie zdolności plastycznych, gry ruchowe oraz zabawy integracyjne. Były warsztaty witrażu metodą Tiffany'ego, warsztaty filcowania, zajęcia kulinarne, kalambury i konkursy. Odbyły się warsztaty wokalne oraz kurs tańca grupowego.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wspólne wyjazdy. Zorganizowano wyjazd na kuligu w Regietowie, połączony z zabawami na świezym powietrzu i ogniskiem. Odbył się wyjazd do kina 3D  w Rzeszowie oraz wyjazd do Kina Syrena w Jaśle . Najmłodsi odwiedzili salę zabaw w Jaśle.

22 stycznia zorganizowano Bal Karnawałowy,  podczas którego na dzieci czekało mnóstwo atrakcji:  zabawy z klaunem, tańce z Minionkiem, deszcz baniek mydlanych, wystrzałowe konfetti, konkursy i zabawy.  Na scenie wystąpił także zespół "Świetliki" z GOKiCz, który zaprezentował program bożonarodzeniowy.

 

GOKiCz

 

Więcej zdjęć:

http://gokicz.skolyszyn.pl/

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ZGDW ARKA-vet


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi