Dzień Języków Obcych w Szkole Podstawowej w Bączalu Dolnym

3 października 2019 r. po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków  Obcych. Był to zbiór kilku przedsięwzięć związanych z promocją języków obcych wśród wszystkich uczniów. Na korytarzach już od rana rozbrzmiewały pozdrowienia w wielu językach. W ramach organizowanych zadań uczniowie rywalizowali w następujących kategoriach:

-        klasy I-VIII – konkurs na najtrafniej i najpiękniej udekorowaną klasę symbolizującą wylosowany kraj,

-        klasy I-VIII – konkurs plastyczny - plakat na temat danego państwa,

-        klasy IV-VIII – interaktywny quiz wiedzy o językach obcych. Pytania ukryte były pod postacią kodów QR.

W obchody Dnia Języków Obcych zaangażowały się nie tylko dzieci, ale również rodzice, służąc radą i pomocą w dekorowaniu klas. Wszyscy spędzili czas w miłej atmosferze zmotywowani do nauki języków obcych.

Dzięki zaangażowaniu i kreatywności Wszystkich dzień ten możemy zaliczyć do bardzo udanych! Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę!

 Barbara Łyszczarz i Katarzyna Czerkowicz

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi