Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Bączalu Dolnym

,,Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,

lub gdy opowiadasz mi bajeczki.

Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz

I na każdą psotę zawsze się zgadzasz.

Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,

Po prostu kocham Cię ogromnie!

Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas …’’

 

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązania, znajdą radę na każde zmartwienie – to nasze kochane babcie i dziadkowie.

21, 22 stycznia to szczególne dni w kalendarzu, w których możemy wyrazić ogromną wdzięczność za ich trud i poświęcenie – to Dzień Babci i Dzień Dziadka. W naszej szkole uroczystości z okazji tych świąt są tradycją na stale wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Na wstępie pani dyrektor mgr Katarzyna Czerkowicz przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdecznie życzenia wszystkim babciom i dziadkom.

Spotkanie przygotowały dzieci z oddziału przedszkolnego pod opieką pani mgr Elżbiety Grzywacz. Program artystyczny był bardzo bogaty. Oprócz wierszy i piosenek, pojawił się taniec ,,Babuszki staruszki’’. Dzieci złożyły życzenia licznie przybyłym babciom i dziadkom, odśpiewano tradycyjne 100 lat. Po części oficjalnej niecodzienni goście uczestniczyli w konkursach oraz wspólnej zabawie z wnukami.

Na zakończenie dziadkowie otrzymali drobne upominki, a słodki poczęstunek był miłym akcentem tego spotkania. To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i wzruszeń!

 

Opracowała: Maria Kozioł

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi