Bal Wszystkich Świętych

Dnia 31 października w Szkole Podstawowej w Skołyszynie odbył się po raz pierwszy Bal Wszystkich Świętych.

Impreza miała nieść przesłanie o ważności świętych w naszym życiu. Miała również stać się alternatywą dla halloween i pokazać dzieciom i młodzieży inną, bardziej wartościową formę zabawy w przeddzień Uroczystości Wszystkich świętych.

Rozpoczęcia balu dokonały dzieci i młodzież, którzy przebrani za świętych oraz anioły przeszli korytarzami naszej szkoły w uroczystym Korowodzie Świętych.

Święty Piotr powitał wszystkich na hali i przeprowadził przez symboliczną Bramę do Nieba. Wszyscy przebrani musieli przedstawić się publiczności. Następnie rozpoczęły się przygotowane zabawy, wspólne śpiewanie i tańce. Był również quiz Święci Uśmiechnięci, który poprzez zgadywane zagadki i pytania miał przybliżyć nam sylwetki świętych.

Imprezę zakończyło wspólne odśpiewanie hymnu Światowych Dni Młodzieży Błogosławieni Miłosierni.

Zabawa bardzo podobała się naszym uczniom, czego dali dowód swoimi uśmiechniętymi buziami podczas całego balu. A my mamy nadzieję, że impreza na stałe zagości w kalendarzu naszych szkolnych wydarzeń.

Zapraszamy na stronę szkoły na Facebooku, gdzie można znaleźć obszerną fotorelację z tej imprezy.

 

 

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ZGDW ARKA-vet


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi