Andrzejki w GOKiCz

Zabawy integracyjne i ruchowe oraz różnorodne wróżby i przepowiadanie stworzyły nastrój Andrzejkowego Wieczoru. Imprezę 23 listopada 2011 roku zorganizował Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.

Uczestnicy zajęć prowadzonych w GOKiCz  spędzili Andrzejkowy Wieczór na świetnej zabawie. O klimat imprezy, wróżby i zabawy zadbali ich koledzy z Kółka Teatralnego prowadzonego przez Elżbietę Pawluś. W trakcie imprezy zaprezentowały się zespoły taneczne: „Panterki” i „Jump”, przygotowane przez Jadwigę Szarek.

 Po przywitaniu wszystkich dzieci i ich opiekunów przez Kierownika GOKiCz  - Martę Gąsiorowską, przyszedł czas na wspólną zabawę. Na przybyłe na imprezę dzieci wraz rodzicami i dziadkami czekało wiele niespodzianek. Były gry i konkursy, zabawy integracyjne i ruchowe. Nie zabrakło również tradycyjnych zabaw „Mam chusteczkę haftowaną”, czy „stary niedźwiedź mocno śpi”. Najwięcej emocji wzbudziły jednak wróżby i przepowiednie. Było lanie wosku, wróżby z butów, kubeczków i serduszek. Organizatorzy zadbali również o poczęstunek dla dzieci – słodycze i zimne napoje.

W spotkaniu udział wzięli młodsi uczestnicy zajęć prowadzonych w GOKiCz wraz z opiekunami: trzy grupy uczące się języka angielskiego z Sylwią Kostką;  młodzi aktorzy z kółka teatralnego prowadzonego przez Elżbietę Pawluś, uczestnicy zajęć rekreacyjno-sportowych prowadzonych przez Agnieszkę Setlik; artyści z warsztatów plastycznych pracujących pod okiem Władysławy Kołodziej; uczestnicy zajęć rytmiki i nauki gry na  keyboardzie z Jadwigą Szarek; uczestnicy zajęć wokalnych z Agnieszką Starzec; zajęć w bibliotece z Teresą Gorczycą i zabaw logopedycznych prowadzonych przez Martę Gąsiorowską.

 

GOKiCz

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi