Aktualności

Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn
04.02.2019

W dniu 31 stycznia 2019r. na sali gimnastycznej w Skołyszynie odbył się Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn dla dzieci z rocznika 2007 i młodszych. W turnieju uczestniczyło 6 zespołów składających się z chłopców i dziewcząt reprezentujących Szkoły Podstawowe z Harklowej, Przysiek, Skołyszyna, Lisowa, Święcan i Bączalu Dolnego. Przybyłych... wiecej »
1_miejsce.jpg

NABÓR DO PROJEKTU "AKCJA!- NOWE KWALIFIKACJE I PRACA!"
01.02.2019

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” zaprasza do udziału w projekcie pt. „Akcja! –Nowe kwalifikacje i praca!”  o nr RPPK.07.01.00-18-0136/18 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego... wiecej »

Zaproszenie na zabawę karnawałową
30.01.2019

Szczegóły na plakacie wiecej »
plakat_110.jpg

Smerfastyczny Bal Karnawałowy
29.01.2019

W niedzielny wieczór, 27 stycznia 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbył się "Smerfastyczny Bal Karnawałowy".  Deszcz baniek mydlanych, wystrzałowe konfetti oraz rozpylacz śniegu to tylko wybrane atrakcje wieczoru. W zabawie udział wzięły dzieci uczęszczające na zajęcia prowadzone przez GOKiCz oraz ich rodzeństwo i znajomi. Dzieci w kolorowych... wiecej »
img_6062.jpg

Kampania informacyjna dotycząca nielegalnego instalowania i używania wzmacniaczy sygnału telefonii komórkowej
29.01.2019

W załączeniu plakat informujący o nielegalnym instalowaniu i używaniu wzmacniaczy sygnału telefonii komórkowej przez abonentów operatorów telekomunikacyjnych. Plakat informacyjny ma na celu propagowanie informacji o szkodliwości stosowania tego typu urządzeń radiowych oraz o możliwych sankcjach administracyjnych.   Marcin Krawczyk Urząd Komunikacji Elektronicznej wiecej »
plakat_telefonia.jpg

Program wsparcia młodych
29.01.2019

Szczegóły na plakacie. wiecej »
plakt_cala_naprzod.jpg

Szła kolęda w noc grudniową
29.01.2019

Muzyka świąteczna towarzyszy nam nie tylko podczas wigilijnej kolacji, ale przewija się przez cały świąteczny okres, tworząc niepowtarzalną atmosferę. 27 stycznia 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie usłyszeć można było stare kolędy i  pastorałki z kantyczek oraz współczesne kolędy. Na niedzielne spotkanie dzieci i młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury i... wiecej »
img_6016.jpg

Nowy serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorców
23.01.2019

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z innymi resortami prowadzi szereg działań, które mają na celu umożliwienie realizacji jak największej liczby spraw na linii urząd - obywatel czy przedsiębiorca, drogą elektroniczną. Jednym z takich zadań jest stworzenie nowoczesnego serwisu informacyjno-usługowego dla firm, dostępnego pod adresem... wiecej »
plakat_1.png

Nowy Płatnik – przedsiębiorco nie czekaj
23.01.2019

Przedsiębiorco! Do Twojej dyspozycji udostępniliśmy już nową wersję programu Płatnik (wersja 10.02.002). Z tej wersji programu wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać 26 stycznia 2019 r. Zachęcamy już teraz do zapoznania się ze zmianami w Płatniku i pobrania nowej wersji programu. Program Płatnik został uaktualniony w związku z projektem e-akta i małą działalnością gospodarczą... wiecej »

Rekrutacja do projektu „ZNÓW AKTYWNI! - powrót na rynek pracy”
23.01.2019

W związku z realizacją projektu pt. „ZNÓW AKTYWNI! - powrót na rynek pracy” nr RPPK.07.01.00-18-0121/18 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020  firma NS Konsulting Sp. z o.o. informuje o o prowadzonej rekrutacji do projektu. Celem projektu jest zwiększenie aktywności zawodowej i możliwości podjęcia... wiecej »
plakat_aktywni.jpg

Podsumowanie 27 Finału WOŚP
22.01.2019

13 stycznia 2019 r. w całej Polsce i wielu krajach świata odbył się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny Wielka Orkiestra zagrała w Gminie Skołyszyn. 30 wolontariuszy kwestowało na terenie Skołyszyna, Lisowa, Przysiek, Sławęcina, Harklowej, Siepietnicy i Święcan. Spotkali się oni z dużą serdecznością ze strony mieszkańców naszej gminy, dzięki czemu udało... wiecej »

Zaproszenie na Jasełka i wspólne kolędowanie
21.01.2019

Szczegóły na plakacie. wiecej »
jaselka_plakat.jpg

Uroczyste posiedzenie ZOP ZOSP RP
18.01.2019

W dniu 16.01.2019 r. w Skołyszynie obradował Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Jaśle. W uroczystym posiedzeniu Zarządu połączonym z spotkaniem noworoczno-opłatkowym udział wzięli także: Starosta Jasielski Adam Pawluś, Wicestarosta Stanisław Pankiewicz, Burmistrz Kołaczyc Stanisław Żygłowicz, przedstawiciel burmistrza miast Jasło-... wiecej »
p1130306.jpg

Nowy portal sołecki
17.01.2019

Został uruchomiony portal sołecki, na którym będą publikowane informacje, ogłoszenia i wydarzenia związane z sołectwami Bączal Dolny i Bączal Górny. Na portalu można już m.in. zapoznać się ze zdjęciami i przeczytać o zebraniach wiejskich, które miały miejsce w naszych sołectwach w środę 16. stycznia o godzinie 17:00 w Domu Ludowym w Bączalu Dolnym i w Bączalu... wiecej »
logo_baczal.jpg

Obowiązki właścicieli i zarządców obiektu budowlanego w związku z opadami śniegu
15.01.2019

W związku z dużymi opadami śniegu, które mogą spowodować zwiększenie obciążenia dachów, w szczególności tych o dużych powierzchniach, stwarzając niebezpieczeństwo ich zawalenia - przypominamy o ciążącym na właścicielu lub zarządcy obiektu budowlanego obowiązku utrzymania i użytkowania obiektu zgodnie z zasadami określonymi przepisami obowiązującej ustawy –... wiecej »

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi