Aktualności

Ogłoszenie o wyborze oferty na specjalistyczne usługi opiekuńcze
20.12.2019

Otwarty konkurs ofert na: „Realizację usług opiekuńczych od dnia 01.01.2020 r. do dnia 31.12.2020 r.  obejmujących specjalistyczne usługi opiekuńcze nad osobami, które z powodu wieku, choroby wymagają pomocy innych osób, zamieszkałych na terenie Gminy Skołyszyn, w miejscu ich zamieszkania”.   Działając w trybie art. 15 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o... wiecej »

Nagrodzono najpiękniejsze kartki świąteczne z Gminy Skołyszyn
16.12.2019

Jedną z piękniejszych tradycji Bożego Narodzenia jest wysyłanie świątecznych kartek. Aby zwyczaj przesyłania bliskim życzeń wciąż był żywy i by pamiętali o nim zwłaszcza najmłodsi Wójt Gminy Skołyszyn oraz Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie zorganizowali konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.  Celem konkursu plastycznego... wiecej »
img_3270.jpg

Nowa umowa dofinansowania
16.12.2019

W dniu 16 grudnia br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego Wójt Gminy Skołyszyn Bogusław Kręcisz wraz ze Skarbnikiem Gminy Jackiem Kędziorem podpisali umowę na dofinansowanie realizacji projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa w Gminie Skołyszyn poprzez doposażenia jednostki odpowiedzialnej za podejmowanie działań ratowniczych” w ramach Regionalnego... wiecej »
podpsanie_umowy.jpg

Komunikat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego
11.12.2019

Komunikat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego do właścicieli, zarządców i użytkowników obiektów budowlanych w związku z rozpoczęciem sezonu jesienno-zimowego   Szanowni Państwo,   brak szczelności i sprawności urządzeń spalających paliwa, instalacji kominowych i gazowych oraz brak drożności i właściwego ciągu przewodów wentylacyjnych są... wiecej »

Dofinansowanie z WFOŚiGW w Rzeszowie
10.12.2019

Ochotnicza Straż Pożarna Sławęcin-Siedliska otrzymała dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie na realizację zadania pod nazwą „Doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Sławęcin-Siedliska celem zwiększenia potencjału technicznego”. Zgodnie z zawartą umową jednostka zakupiła 6 par obuwia specjalnego... wiecej »
zdjecie_3_1.jpg

Dofinansowanie z WFOŚiGW w Rzeszowie
10.12.2019

Ochotnicza Straż Pożarna w Jabłonicy otrzymała dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie na realizację zadania pod nazwą „Doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Jabłonica celem zwiększenia potencjału technicznego”. Zgodnie z zawartą umową jednostka zakupiła 3 pary obuwia specjalnego skórzanego, 3 ubrania... wiecej »
ubranie_specjalne.jpg

Dofinansowanie z WFOŚiGW w Rzeszowie
10.12.2019

Ochotnicza Straż Pożarna w Bączalu Dolnym otrzymała dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie na realizację zadania pod nazwą „Doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Bączal Dolny celem zwiększenia potencjału technicznego”. Zgodnie z zawartą umową jednostka OSP Bączal Dolny zakupiła 5 radiotelefonów... wiecej »
zdjecie_1_4.jpg

Informacja o zmianie godzin pracy Urzędu Gminy w Skołyszynie w dniu 24.12.2019 r.
10.12.2019

Wójt Gminy Skołyszyn informuje, że w dniu 24 grudnia 2019 r. Urząd Gminy Skołyszyn będzie czynny w godzinach od 7:30 do 11:30 wiecej »
0002_1.jpg

Kiermasz Bożonarodzeniowy za nami!
09.12.2019

W pogodne, niedzielne przedpołudnie 8. grudnia po wielu tygodniach przygotowań Członkinie KGW „Bączal” zorganizowały Kiermasz Bożonarodzeniowy na placu przed kościołem w Bączalu Dolnym. Do nabycia były liczne ozdoby i stroiki świąteczne. Wyroby rękodzielnicze cieszyły się wielkim powodzeniem, co bardzo cieszy! Trzeba dzielić się dobrem z innymi... Kiermasz to nie tylko zyski... wiecej »
igp1190s_orig.jpg

Obwieszczenie o pisemnym przetargu
04.12.2019

W załączeniu obwieszczenie i SIWZD wiecej »
0001.jpg

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej
28.11.2019

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej - składanie wniosków do 09 grudnia 2019 r. Wójt Gminy Skołyszyn informuje mieszkańców o istniejącej możliwości przystąpienia do programu usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej. Osoby zajmujące się produkcją rolną będą mogły oddać odpady... wiecej »

Światowy Dzień Pluszowego Misia
27.11.2019

Wszystkie dzieci kochają misie. To jedna z najbardziej znanych i lubionych zabawek. Pierwszy miś maskotka powstał 117 lat temu w Nowym Jorku, a na cześć prezydenta USA Teodora Roosevelta (który podczas jednego z polowań nie zgodził się na zastrzelenie młodego niedźwiadka) została nazwana "Teddy's Bear" i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek na świecie. Mimo... wiecej »
img_8515.jpg

Prośba o wsparcie finansowe na leczenie Pana Jana Wenca
27.11.2019

Pan Jan Wenc mieszka w Jabłonicy. O sobie i swojej chorobie pisze tak: Mam na imię Janek. Mam 35 lat, wspaniałą żonę Ewelinę oraz dwoje cudownych dzieci Kamila oraz Sabinę. Chyba jak każdy człowiek mam wiele planów, które chciałbym zrealizować oraz marzenia, bez których życie byłoby nudne. Do niedawna udawało mi się je realizować, jednak od pewnego czasu jestem... wiecej »

Zaproszenie na koncert uczniów ze Snowskiej Szkoły Muzycznej z Ukrainy
27.11.2019

Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle zaprasza na koncert uczniów ze Snowskiej Szkoły Muzycznej im. Nathana Rakhlina z Ukrainy który odbędzie się 6 grudnia 2019 roku w Jasielskim Domu Kultury. Szczegóły na załączonym plakacie. wiecej »
zdgw_plakat_dobry.jpg

Stanisław Bryndal - wystawa malarstwa i rzeźby
20.11.2019

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie zaprasza na wystawę malarstwa i rzeźby Stanisława Bryndala. Wystawa czynna do 5 grudnia 2019 r.  Stanisław Bryndal (1957-2017): malarz, rzeźbiarz, odlewnik miniaturzysta.  Absolwent Liceum Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem. W latach 1977-1982 studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Rzeźby.... wiecej »
img_1696_1.jpg

Konkurs plastyczny - KARTKA ŚWIATECZNA
19.11.2019

Szanowni Państwo; Przesyłam informacje o naszym konkursie:   Szczegółowy regulamin w załączniku. Załącznik Nr 1 Załącznik Nr 2   Ogólne zasady i warunki uczestnictwa: 1.       Organizatorem konkursu plastycznego Kartka Świąteczna z Gminy Skołyszyn , zwanego dalej „Konkursem” jest Gmina Skołyszyn za pośrednictwem... wiecej »
123456789 ... 128

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi