XXV Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

26 kwietnia 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbył się XXV Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Organizatorami Konkursu była Gmina Skołyszyn oraz GOKiCz w Skołyszynie. W jubileuszowej edycji uczestniczyło dwustu piętnastu uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Skołyszyn. Prezentacje oceniło Jury w składzie:

  • Daniel Mrugał – muzyk i instruktor Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle
  • Lucyna Antas – wokalistka, pedagog, absolwentka szkoły muzycznej II stopnia
  • Stanisław Mazurek – nauczyciel Społecznego Ogniska Muzycznego w Jaśle i Skołyszynie
  • Marta Gąsiorowska –dyrektor GOKiCz w Skołyszynie

Jury nagrodziło i wyróżniło:

KLASY 0 – III

 

SOLIŚCI

 

Miejsce I:  Bartosz Klęba - kl. III, SP Harklowa:

                                           nauczyciel przygotowujący: Marzanna Mikrut

Miejsce II:   Natasza Litwa- kl. III, SP Przysieki:

                                             nauczyciel przygotowujący : Małgorzata Leśniak

           Miejsce III : Emilia Starzec – kl. I , ZSP Skołyszyn,

                                                        nauczyciel przygotowujący:  Jolanta Berkowicz

 

Wyróżnienia:

Joanna Jagielska – kl. I , SP w Przysiekach,

                           nauczyciel przygotowujący:   Barnadetta Filus

Klaudia Piotrowska - kl. 0, SP w Przysiekach,

                          nauczyciel przygotowujący:   Elżbieta Pawluś

Emma Brzezicka - kl.I, ZSP Skołyszyn,

                             nauczyciel przygotowujący:  Jolanta Berkowicz

 

Nagroda specjalna/ za osobowość sceniczną/: Gloria Duda- kl.0, ZSP Skołyszyn,

                                                                       opiekun: Anna Dąbrowska-Duda

 

 

 

ZESPOŁY

 

Miejsce I:  Zespół z kl. III, SP Przysieki;

                   nauczyciel przygotowujący:  Małgorzata Leśniak

Miejsce II:  Zespół ,,Wesołe nutki” , SP; Kunowa;

                       nauczyciel przygotowujący:  Ewa Gubernat

 Miejsce III: Zespół  z kl. II, SP Jabłonica;

                       nauczyciel przygotowujący: Grażyna Piś

 

 

KLASY IV-VI

 

SOLIŚCI

 

Miejsce I /ex aequo/:

Zuzanna Mucha - kl. VI, ZSP Święcany;  

                               nauczyciel przygotowujący:  Ewa Maciejczyk-Gąsior

Kornelia Zając - kl. IV, ZSP Święcany,  

                               nauczyciel przygotowujący: Ewa Maciejczyk-Gąsior

 Miejsce II : Oliwia Bylinowska – kl. V, SP Jabłonica;

                                                             nauczyciel przygotowujący:  Łucja Biernacka

 Miejsce III: Żaneta Przybyłowska - kl. V, SP Lisów;

                                                           nauczyciel przygotowujący:  Beata Rogowska

 

Wyróżnienia:

Oskar Reczek – kl. VI ,SP Przysieki;

                          nauczyciel przygotowujący:  Elżbieta Pawluś

Emilia Hendzel  - kl. IV, SP Harklowa;

                        nauczyciel przygotowujący: Barbara Łacek

Natalia Zabawa -  kl.IV , ZSP Skołyszyn,

                                   nauczyciel przygotowujący:  Urszula Czerwińska

 

 

ZESPOŁY

 

Miejsce  I:  Zespół ,,Lisolla– kl. IV-VI ,SP Lisów,

                                                  nauczyciel przygotowujący:    Beata Rogowska

Miejsce II:  Zespół ,,Melodia” – kl. IV – VI , SP Kunowa,

                                                    nauczyciel przygotowujący:  Ewa Gubernat

 Miejsce III:  Zespół ,,Fermatki” – kl. IV – VI, ZSP Skołyszyn;

                                                     nauczyciel przygotowujący:  Urszula Czerwińska

 

 

 

GIMNAZJUM

 

SOLIŚCI

 

Miejsce  I:  Julia Depczyńska -  kl.II, ZSP Święcany;

                                                      nauczyciel przygotowujący:   Ewa Maciejczyk-Gąsior

Miejsce  II: Izabela Mastej – kl. III , ZSP Skołyszyn;

                                                       nauczyciel przygotowujący:  Urszula Czerwińska

 Miejsce   III : Wiktoria Rozmus -  kl.II, ZSP Święcany;

                                                   nauczyciel przygotowujący:  Ewa Maciejczyk-Gąsior

 

Wyróżnienia:

Alicja Mastej – kl.I , ZSP Skołyszyn,

                          nauczyciel przygotowujący:  Urszula Czerwińska

Katarzyna Kozioł - kl.I, ZSP Kunowa,

                             nauczyciel przygotowujący:  Ewa Guberant

 

ZESPOŁY

 

 Miejsce I: Chór „Chromatica” - ZSP Święcany

                                       nauczyciel przygotowujący:   Ewa Maciejczyk-Gąsior

  Miejsce IIZespół ,,Skoliszclub” – ZSP Skołyszyn

                                    nauczyciel przygotowujący:  Urszula Czerwińska

 Miejsce III: „Belcanto” – ZSP Kunowa 

                                  nauczyciel przygotowujący:  Ewa Guberant

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ:

http://gokicz.skolyszyn.pl/artykul/255/xxv_gminny_konkurs__piosenki_dzieciecej_i_mlodziezowej

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ZGDW ARKA-vet


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi